סיפור נורא ומצמרר על נזקי "העין הרע"

החתונה שלא התקיימה

אחד מעשירי העולם – מיליארדר בקנה מידה עולמי, בעל חברת הייטק ענקית, עמד להתחתן אחרי שמצא את בת זוגו.

כמובן, כשמדברים ממיליארדר בסדר גודל כזה, מבינים לבד שהחתונה צריכה להיות מרשימה ביותר, משהו שלא ישכחו לעולם.

הלך אותו עשיר, ושכר חברת הפקות ענקית שתערוך לו את החתונה, שתהיה על הצד המפואר ביותר, משהו שכל העולם יידע לספר עליו.

ואז בהגיע יום החתונה, עמלו צוותות ענקיות של אנשים לעשות שטיח ענק לחתן והכלה, שטיח לא מבד ולא ממשי, אלא כולו עשוי דולרים, דולר לדולר הצטרף עד שנעשה שטיח ענק ממדים שמגיע עד לפתחו של האולם.

כעת נשאלה השאלה כיצד יגיעו החתן והכלה לשטיח?

נו, תבינו לבד שעם לימוזינה תהיה בושה להגיע לכזה שטיח. אך אל דאגה, הפתרון הגיע די מהר, ובכן החתן והכלה אמורים היו להגיע עם מסוק עד לשטיח הדולרים, ומשם לשמחת החתונה.

עשרות צלמים עמדו אכן על יד השטיח, כשתזמורת ענקית של עשרות מנגנים משוררת בקול, ואז נשמע קול הרוטרים של מסוק הפאר, כשהוא החל לנסוק לאט לאט,

ואז בלא הודעה מוקדמת קרתה תקלה במסוק, והמסוק החל לאבד גובה ולהסתחרר סביב עצמו, ואז תוך שניות ספורות התרסק המסוק, על שטיח הדולרים כשהוא מותיר אחריו חתן וכלה פצועים אנושות על שטיח מפויח כולו.

ואז כשהחתן והכלה הובלו באמבולנסים על עבר בית החולים, עמדה ההרגשה אצל כל הסובבים עד כמה אסור לנקר את עיני ההמון כדי לא לגרום לעין הרע

הבנו מהסיפור שעין הרע יכולה לגרום לנזקים עצומים, אבל מה עושים אם מרגשים שיש עלינו עין רעה?

אחת הדרכים המועילות ביותר להסרת עין הרע, היא הוצאת עין הרע ע"י בעופרת, ניתן להשאיר פניה כאן באתר, והמקובל הרב יצחק ווייס, יערוך עבורך טקס להסרת עין הרע בעופרת, ויחד עם תפילה לעין הרע תזכו בעז"ה לבריאות ופרנסה והרבה נחת. אמן.

השאר פרטים ונחזור אליך