סיפור אישי

חיים, איש עסקים מצליח, יושב במשרדו במרכז הארץ, ולא יודע איפה לשים את עצמו, הוא לא מבין מה עובר עליו לאחרונה-הוא אינו  לא מצליח לסגור שום עסקה! הכל בורח לו מתחת הידיים! דברים שבעבר היו נסגרים בלי רגע של התמהמהות מצד הקונה מתארכים ומתארכים עד לפיצוץ העסקה

מאחורי הקלעים הוא התקשר לכמה קולגות אולי אחד לא היה מרוצה, והוא משמיץ אותו, אבל כולם אמרו  פה אחד ואף בנימה נפגעת אנחנו ? השגרירים הכי טובים שלך.

חיים ישב במשרדו המהודר, האוויר הנעים שנשב דרך חלונות המשרד, לא הצליחו להחיות את פניו הנופלות והמיואשות הוא הרגיש שהוא חייב לספר למשהו. מוטי היה הקרוב ביותר אליו…הוא סיפר לו את הכל…העסקים שלא רצים החובות שמתחילים להיערם, התשלומים לעובדים שתחילים לצבור פיגור…. ואם זה יימשך כך כל העסק יקרוס, והוא יהיה חייב להכריז על פשיטת רגל.

מוטי אמר לו  בצורה נחרצת יש עליך עין הרע, זה פוגע בפרנסה שלך אני מכיר אישית את הרב יצחק וייס הוא מומחה מאוד גדול להסרת עין הרע בעופרת, תפילות לחש והסרת קללות במניין חכמים, הוא ירש את היכולות  במסורת מאימא שלו הרבנית לאה ווייס שחכמי ומקובלי ישראל המליצו לפנות אליה, תבקש ממנו שיסיר לך עין הרע, ואני בטוח שזה יעזור.

"מוטי התקשרתי אילך כדי שתקשיב לי, במקום זה לא רק שאתה לא מרגיע אותי, אתה עוד מפחיד אותי עם כל מיני עין הרע, סגולות, קבלות, ומסורות. חשבתי שאתה חי בעולם הזה ושאתה לא מאלה שמאמינים במיסטיקה ולחשים, אם אתה יכול לעזור לי לצאת מהקושי תעזור, אבל אם לא עדיף שתעצור כאן" אמר חיים בתקיפות.

מוטי נשאר אדיש וקר:"חיים, זה יכול רק לעזור לך אני מכיר  אנשים רבים שהסירו עין הרע וכל מה שהיה תקוע להם התחיל לזוז, ואפילו לטענתך שאני סתם מאמין ומדמיין הרי ניסת כבר לעשות הכל בכל הדרכים ולא עזר שום דבר. אין לך כבר מה להפסיד ולהזיק זה בטח לא, מקסימום זה יעזור ותראה שצדקתי?! יותר מזה לא צריך אפילו ללכת אליו רק צריך לשלוח את שמך ואת שם של אימא  הרב עושה את התיקון ושולח בוואטספ את התוצאה!

אחרי שבוע חיים התקשר למוטי – הוא היה נשמע מחויך בהרבה "שמע אני חייב להודות לך מאז שהסרתי עין הרע והרב עשה תיקון דברים החלו לזוז ב"ה בשבוע האחרון סגרתי 2 עסקות בשווי 636,000 ₪ "בלי עין הרע".

השאר פרטים ונחזור אליך