הוצאת עין הרע סידרה לי את הפרנסה! (סיפור אישי)

חיים ישב במשרדו המהודר, האוויר הנעים שנשב דרך חלונות המשרד, לא הצליחו להחיות את פניו הנופלות והמיואשות הוא הרגיש שהוא חייב לספר למשהו. מוטי היה הקרוב ביותר אליו…הוא סיפר לו את הכל…העסקים שלא רצים החובות שמתחילים להיערם, התשלומים לעובדים שתחילים לצבור פיגור…. ואם זה יימשך כך כל העסק יקרוס, והוא יהיה חייב להכריז על פשיטת רגל.

מוטי אמר לו  בצורה נחרצת יש עליך עין הרע, זה פוגע בפרנסה שלך אני מכיר אישית את הרב יצחק וייס הוא מומחה מאוד גדול להסרת עין הרע בעופרת, תפילות לחש והתרת קללות במניין תלמידי חכמים יראי ה', הוא ירש את היכולות  במסורת מאמא שלו הרבנית לאה וייס שחכמי ומקובלי ישראל המליצו לפנות אליה, תבקש ממנו שיסיר לך עין הרע, ואני בטוח שזה יעזור.

"מוטי התקשרתי אילך כדי שתקשיב לי, במקום זה לא רק שאתה לא מרגיע אותי, אתה עוד מפחיד אותי עם כל מיני עין הרע, סגולות, קבלות, ומסורות. חשבתי שאתה חי בעולם הזה ושאתה לא מאלה שמאמינים במיסטיקה ולחשים, אם אתה יכול לעזור לי לצאת מהקושי תעזור, אבל אם לא עדיף שתעצור כאן" אמר חיים בתקיפות.

מוטי נשאר אדיש וקר: "חיים, זה יכול רק לעזור לך אני מכיר  אנשים רבים שהסירו עין הרע וכל מה שהיה תקוע להם התחיל לזוז, ואפילו לטענתך שאני סתם מאמין ומדמיין הרי ניסת כבר לעשות הכל בכל הדרכים ולא עזר שום דבר. אין לך כבר מה להפסיד ולהזיק זה בטח לא, מקסימום זה יעזור ותראה שצדקתי?! יותר מזה לא צריך אפילו ללכת אליו רק צריך לשלוח את שמך ואת שם של אמא  הרב עושה את התיקון ושולח בוואטספ את התוצאה!

אחרי שבוע חיים התקשר למוטי – הוא היה נשמע מחויך בהרבה "שמע אני חייב להודות לך מאז שהסרתי עין הרע והרב עשה תיקון דברים החלו לזוז ב"ה בשבוע האחרון סגרתי 2 עסקות בשווי 636,000 ₪ "בלי עין הרע".

רוצים להסיר עין הרע ? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

השאר פרטים ונחזור אליך