אודות … (מי הוא המקובל הרב יצחק וייס?)

הגאון המקובל הרב יצחק וייס שליט"א הינו דור שלישי למשפחת מקובלים אשר העבירו מאב לבן את רזי הסגולה של הוצאת עין הרע על ידי עופרת.

סב המשפחה שהיה ראשון המקובלים במשפחה זו חי בירושלים העתיקה, שם בין החומות ספג את קדושת המקום, ובד בבד רכש גם את ההתמחות בהוצאת עין הרע. נכדיו שגדלו על ברכיו ינקו מילדותם את ההוד והקדושה של הבית, וחזו במו עיניהם את נפלאות סגולת הוצאת עין הרע עם עופרת.

הגאון המקובל הרב יצחק וייס שליט"א גדל על ברכיהם, ובפרט על ברכי אמו מרת לאה וייס שתחיה לשנים ארוכות, שהייתה מפורסמת בכל ירושלים בהתמחותה להסרת עין הרע ובהמשך אף התפרסמה בארץ וברחבי תבל. האימא בראותה את קדושתו וטהרתו של בנה, העבירה אליו את רזי הסגולה – סודה וכוונתה. ואכן נחל החכמה לא אכזב ושמו החל הולך וגדל עד שהפך למפורסם בהצלחותיו בהוצאת עין הרע.
בנוסף לכל זאת, הגאון המקובל הרב יצחק וייס שליט"א מקדיש את כל כולו – עתותיו וכוחותיו – אך ורק לענייני ישועת והצלחת עם ישראל והוצאת עין הרע. מידי תקופה, ובפרט בערב ראש חודש, מקפיד הרב לפקוד את קברי הצדיקים והמקובלים הקדמונים הטמונים בארצנו ובחו"ל, לשאת את תפילתו שיצליח השם דרכו לעזרת עם ישראל.

הרב שליט"א שהפך למגדלור של חסד בסיוע ובמתן עצה לכל השכבות והמגזרים בעם ישראל, מקבל מידי יום עשרות פניות מכל רחבי הארץ והעולם, מאלו אשר גם הם פועלים למען עם ישראל, בבקשת עזרה והכוונה כיצד להוציא את המרב והמיטב עבור עם ישראל!

השאר פרטים ונחזור אליך